twoja

Kariera

Kim jesteśmy?

Stanowimy społeczność ekspertów, dla których ważna jest bezpieczna przyszłość polskich przedsiębiorstw zarówno małych, średnich jak i dużych stanowiących o sile naszej gospodarki. Jesteśmy doradcami sukcesyjnymi zrzeszonymi  w Krajowej Izbie Doradców Sukcesyjnych (KIDS).

Co robimy?

Mapa sukcesyjna

Unikalny i interdyscyplinarny wywiad z przedsiębiorcą w postaci analizy sytuacyjnej. Podczas rozmowy zadajemy szereg rozbudowanych pytań, pozwalających zbadać kluczowe obszary przedsiębiorstwa oraz ryzyka z nimi związane.
Na podstawie Mapy opracowujemy szerokopasmowy Raport Sukcesyjny.

 

Raport Sukcesyjny

Obszerne opracowanie, określające możliwe scenariusze organiczne (skutecznie zaplanowany i wdrożony proces sukcesyjny) oraz nagłe (niespodziewane wydarzenie biznesowe, ciężka choroba lub śmierć). Raport zawiera instrukcje natychmiastowe i odroczone, których wykonanie zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość biznesu niezależnie od scenariusza. Raport obejmuje wytyczne dla właścicieli (Nestorów) i następców (Sukcesorów) z zakresu: prawa, finansów, podatków, biznesu, badań psychometrycznych Interesariuszy oraz ważnych pracowników.

 

Cash on the Table™

Innowacyjne gwarancje finansowe, dzięki którym możliwe jest pełne zabezpieczenie firm, finansowanie i spłata m.in. spadkobierców, zarówno w scenariuszach organicznych, jak i nagłych.

 

TEB – Top Employeae Benefits

Dedykowana usługa pozwalająca zachować wysoką retencję kluczowych dla przedsiębiorstwa pracowników w procesie sukcesji oraz po jej przeprowadzeniu.

 

Wierzymy, że

Przedsiębiorstwo nie musi zniknąć wraz ze śmiercią Nestora, ale że Sukcesorzy są w stanie kontynuować dzieło życia swoich poprzedników. Często widzimy, że potrafią to robić lepiej. Niestety dzieje się to niezwykle rzadko.

 

Tworzymy

Profesjonalną grupę ekspertów, zajmującą się przeprowadzaniem skutecznego i trwałego transferu wiedzy, władzy i własności między pokoleniami nazywanego sukcesją.

 

Zostaniesz przeniesiony do formularza Aplikacji na naszej stronie doradcasukcesyjny.pl

 

Subskrypcja

Zasubskrybuj stronę Sukcesja.pl, aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, informacjami o zbliżających się webinarach, wydarzeniach i wiele więcej! Wpisz swój email poniżej.

 


Loading