Kim jesteśmy?

Stanowimy społeczność ekspertów, dla których ważna jest bezpieczna przyszłość polskich przedsiębiorstw zarówno małych, średnich jak
i dużych stanowiących o sile naszej gospodarki. Jesteśmy doradcami sukcesyjnymi zrzeszonymi  w Krajowej Izbie Doradców Sukcesyjnych (KIDS).

Co robimy?

Mapa sukcesyjna

Unikalny i interdyscyplinarny wywiad z przedsiębiorcą w postaci analizy sytuacyjnej. Podczas rozmowy zadajemy szereg rozbudowanych pytań, pozwalających zbadać kluczowe obszary przedsiębiorstwa oraz ryzyka z nimi związane.
Na podstawie Mapy opracowujemy szerokopasmowy Raport Sukcesyjny.

Raport Sukcesyjny

Obszerne opracowanie, określające możliwe scenariusze organiczne (skutecznie zaplanowany i wdrożony proces sukcesyjny) oraz nagłe (niespodziewane wydarzenie biznesowe, ciężka choroba lub śmierć). Raport zawiera instrukcje natychmiastowe i odroczone, których wykonanie zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość biznesu niezależnie od scenariusza. Raport obejmuje wytyczne dla właścicieli (Nestorów) i następców (Sukcesorów) z zakresu: prawa, finansów, podatków, biznesu, badań psychometrycznych Interesariuszy oraz ważnych pracowników.

Cash on the Table™

Innowacyjne gwarancje finansowe, dzięki którym możliwe jest pełne zabezpieczenie firm, finansowanie i spłata m.in. spadkobierców, zarówno w scenariuszach organicznych, jak i nagłych.

TEB – Top Employee Benefits

Dedykowana usługa pozwalająca zachować wysoką retencję kluczowych dla przedsiębiorstwa pracowników w procesie sukcesji oraz po jej przeprowadzeniu.

Wierzymy, że:

Przedsiębiorstwo nie musi zniknąć wraz ze śmiercią Nestora, ale że Sukcesorzy są w stanie kontynuować dzieło życia swoich poprzedników. Często widzimy, że potrafią to robić lepiej. Niestety dzieje się to niezwykle rzadko.

Tworzymy:

Profesjonalną grupę ekspertów, zajmującą się przeprowadzaniem skutecznego i trwałego transferu wiedzy, władzy
i własności między pokoleniami nazywanego sukcesją.

Dane kontaktowe

Karowa Office Sukcesje.pl
al. T. Rejtana 20/IIIP.
35-315 Rzeszów

Przydatne linki

Przydatne linki

Przydatne linki

Przydatne linki

Przydatne linki

Przydatne linki

Przydatne linki

Przydatne linki

Przydatne linki

Subskrypcja

Zasubskrybuj stronę Sukcesja.pl, aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami, informacjami o zbliżających się webinarach, wydarzeniach i wiele więcej! Wpisz swój email poniżej.